0_1523618505.jpg

Şehirlerarası evden eve nakliyat konusunda her zaman yanınızda olacak ve sizin isteklerinize değer vererek eşyalarınızı taşıyacak olan ekiplerimiz sektör içerisinde yaşanan gelişmeleri takip etmektedir. Buna göre eşyalarınız için ambalajlama, asansörlü taşıma ve sigortalı taşıma gibi işlemlerden de geçebilmektedir. Yüksek hizmet kalitesine rağmen bütçe dostu fiyatlar sunan firmamızdan hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Şehirler arası nakliyat hizmeti oldukça zor ve zaman alan bir hizmet olduğu için oldukça iyi bir planlama ve koordinasyon gerektirmektedir. Kısa mesafelerde yapılan nakliyat hizmetleri yarım günde biterken özellikle uzun mesafelere yapılan nakliyat hizmeti bir günden bile daha uzun sürebilmektedir. Bundan dolayı nakliyat için seçilecek personel, nakliyat aracı, taşıma asansörü, ambalajlama malzemeleri ve diğer ekipmanlar bu duruma göre seçilmelidir.

Şehirlerarası Nakliyat Fiyatlandırma!

Fiyatlandırmalarımızda eşyalarınızı taşıyacak olan kişi sayısı ve eşyalarınızın taşınacağı araç nedeniyle değişimler olabilir. şehirlerarası nakliyat fiyatları konusunda eşyalarınızı taşıyacak olan kişi sayısının artması bizlerin de ek  ödeme yapması anlamına geldiğinden dolayı bu ücret size de yansıyacaktır. Ayrıca taşımacılıkta sizin ek isteklerde bulunmanız da fiyata etki edecektir.

Sorunsuz Nakliye Hizmeti

Nakliye hizmeti oldukça zor ve emek gerektiren bir hizmettir. Bu hizmette mesafeler uzadıkça zorluk ve verilen emek daha da artmaktadır. Bundan dolayı şehirlere arası nakliyat hizmetlerinde çok daha iyi bir planlama ve koordinasyon gereklidir. Çünkü uzayan mesafeler nakliyat esnasında daha fazla dış etkenin ortaya çıkabilmesine zemin hazırlamaktadır.

Asansörlü nakliyat hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerimiz için en son teknoloji ile üretilmiş asansörlü sistemler kullanmaktadır. Bu sistemler sayesinde yüksek katlardan eşyalarınız güvenle aşağı indiği gibi yüksek katlardaki evlerinize de aynı şekilde güvenle çıkarılabilmektedir. Eşyalarınız bu sistem sayesinde herhangi bir hasar almadığı gibi dar apartman koridorları nedeniyle yaşayacağınız eşya taşıma sorunları ya da ağırlık taşımaktan dolayı bozulan asansörlerle de uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Şehirler Arası Gece Nakliyat Hizmeti

Şehirler arası nakliyat hizmeti sunan firmamız işlerin akşama sarkması ihtimaline karşı gece nakliyat hizmeti de sunmaktadır. Yani karanlıkta da hızlı ve sorunsuz nakliyat gerçekleştirmek için gerekli aydınlatma ve taşıma ekipmanlarına sahip olan firmamız personellerimize de bu gece nakliyesi hizmeti konusunda gerekli eğitimi vermektedir.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Şehirlerarası nakliyat hizmeti sunan firmamız için ne kadar eşya taşıdığımız ya da hangi mesafeye eşyaların taşınacağı asla önemli değildir. Çünkü firma olarak eşyalara, kişilere ya da mesafelere göre kalitemizi ve hizmet standardımızı asla değiştirmemekteyiz. Bizim için Türkiye’nin bir ucu da olsa her zaman en kaliteli hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sunduğumuz nakliyat hizmetlerinde olası sorunların önüne geçmek ve sizlere taşıma hizmetinden önce en uygun fiyatı söyleyebilmek için ücretsiz ve profesyonel ekspertiz hizmetini sunmaktayız.  Buna göre ekspertiz faaliyetini yapacak personellerimiz hizmetin gerçekleştirileceği yere giderek taşınacak eşya sayısı, eşyaların fiziki durumu, yaşama alanının nakliyat için uygunluğu ve diğer noktaları ayrıntılı bir şekilde not almaktadırlar.

Ambalajlama Hizmeti

Uzun mesafelere yapılacak şehirlere arası nakliyat hizmetlerindeki en büyük sorun eşyaların taşınması sırasında zarar görmesidir. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız tarafından kullanılan darbeyi emerek eşyaların zarar görmesini engelleyen ambalajlama ürünleri sayesinde artık yolun fizik şartları ne kadar bozuk olursa olsun eşyalarınız hasra görmeden taşınmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Aşağıdaki Firmalardan Size Uygun Teklif Alarak Kolayca Taşınabilirsiniz.

Img

Deltaş Nakliyat

Deltaş asansörlü taşımacılık Ankara’da 1975 yılında taşımacılık faaliyetlerine başlayan firmamız  evden eve nakliyat sektöründe faaliyetlerini devam ettirmiştir...

Firmayı İncele
Img

Özdinç Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetlerinde, müşterilerine yüksek hizmet kalite standardı ile güvenli ve hızlı hizmet verebilmek için için yatırımlarını sağlamlaştıran...

Firmayı İncele
Img

Yüce Kaya Nakliyat

1993 yılında kurulan YüceKaya Nakliyat bugün Türkiye’nin en yenilikçi ve dinamik taşımacılık firmasıdır. Yeni ve yüksek model araçlarımız ile Türkiye’nin her...

Firmayı İncele
Img

Ulusoy Nakliyat

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen ve misyonu haline getiren sektördeki tek firma olan Ulusoy Nakliyat olarak sektörü şekillendirmeyi...

Firmayı İncele