0_1523618248.jpg

 

Günümüz koşullarının sürekli olarak değişmesiyle beraber kişilerin yaşam alanlarının değiştiğini, buna bağlı olarak da nakliye ve nakil işlemlerinin giderek önem kazandığı görülmektedir. Kişilerin meskenlerini değiştirmesiyle nakliye firmalarının sayısının artması ne yazık ki rekabet ortamıyla nakliye işlemlerinin kalitesi sanılanın aksine iyileşmemekte, aksine gittikçe kötüleşmektedir. Kişilerin parça eşya taşıma işlemleri sırasında yaşayacakları problemler kaçınılmaz hale gelmektedir. Firmamız size kesinlikle böyle bir durumu yaşamayacağınızın garantisini vermektedir. Nakliye işleminizin türü evden eve taşımacılık, parsiyel taşımacılık, ofis taşımacılığı gibi farklı türlerde olabilir.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Parsiyel taşımacılık, parça eşya taşımacılık anlamına gelmektedir. Eşyalarınızın az bir miktarda olması durumunda aynı yöne gidecek olan başka bir hizmet ile birleştirilmesi ve taşımacılığın bütün taraflar açısından ekonomik hale getirilmesi durumundadır. Eşyalarınız yine aynı şekilde güvenli bir biçimde taşınacak, eşyalarınıza bir zarar gelmesi söz konusu dâhilinde olmayacaktır. 

Parça Eşya Taşıma Sistemi!

Geçmişte çok uzun mesafelere parça eşyaların taşınmasının oldukça maliyetli olacağı gibi yaygın bir inanış bulunmaktaydı. Bu inanış doğru değildir. Çünkü parça eşya taşıma hizmetinin taşıma planlaması oldukça profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Tüm süreç bu plan doğrultusunda yerine getirilmektedir.

Parça eşyanızın taşınmasını istiyorsanız bize eşyanızın cinsini ve miktarını, taşınacak yeri ve hangi tarihte ulaştırılmasını bildirmeniz yeterli olacaktır. Sizin eşyalarınızla aynı istikamete gidecek eşyaları aynı araca alıyoruz. Tabi eşyaların karışmaması önlemek amacıyla farklı bölmelerde ve değişik renkte ambalajlama kullanmaktayız. Ve ambalajların hepsinin üzerine kime ait olduğu cinsi ve tem nereye gideceği gibi bilgileri not edilmektedir. Bu şekilde parça eşyalarınızı uygun maliyetlerle ve tam zamanında taşınmasını gerçekleştirmekteyiz. Sunduğumuz parça eşya taşıma hizmeti çerçevesinde tüm eşyalar sigortalanmaktadır.

Firmamızla Hızlı Ve Güvenli Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık oldukça dikkat çeken ve kullanıcılar tarafından tercih edilen bir taşımacılık şeklidir. Aynı güzergah üzerinde bulunan birkaç noktadan alınan eşyalar gidecekleri güzergaha mümkün olan en kısa zamanda ve en güvenilir biçimde taşınmaktadır. Parça eşya taşımacılığı size zaman kazandırır ve eşyalarınızı mümkün olan en hızlı biçimde en uygun fiyatlara taşıyabilirsiniz. Parsiyel taşımacılık hizmeti veren nakliyat firmalarının belirlediği güzergah üzerinde bulunan eşyanızın boyu ve ebadı önemli olduğu gibi taşınacak eşyanın ağırlığı da büyük önem kazanır. Bu gibi bilgileri taşıma şirketine önceden vermeniz gerekecektir. Bu şekilde sizin için güzergah üzerinde bulunan en uygun araç gönderilecek ve taşıma işleminiz yapılacaktır.

Taşımacılıkta Zamanın Önemi

Günümüzde insanlar için en önemli kavram zaman kavramıdır. Ofisinizde ya da evinizde bulunan birkaç parça eşyayı da mümkün olan en hızlı ve güvenilir biçimde taşınmasını istemek de sizin en büyük hakkınızdır. Bu durumda sizin için en önemli seçenek parça eşya taşımacılık olacaktır. Parsiyel taşımacılık ile hiç zaman kaybetmeden eşyalarınızı taşıyabilir ve en kısa sürede yeni evinize ya da ofisinize naklini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için bizi aramanız yeterli.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Aşağıdaki Firmalardan Size Uygun Teklif Alarak Kolayca Taşınabilirsiniz.

Img

Deltaş Nakliyat

Deltaş asansörlü taşımacılık Ankara’da 1975 yılında taşımacılık faaliyetlerine başlayan firmamız  evden eve nakliyat sektöründe faaliyetlerini devam ettirmiştir...

Firmayı İncele
Img

Özdinç Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetlerinde, müşterilerine yüksek hizmet kalite standardı ile güvenli ve hızlı hizmet verebilmek için için yatırımlarını sağlamlaştıran...

Firmayı İncele
Img

Yüce Kaya Nakliyat

1993 yılında kurulan YüceKaya Nakliyat bugün Türkiye’nin en yenilikçi ve dinamik taşımacılık firmasıdır. Yeni ve yüksek model araçlarımız ile Türkiye’nin her...

Firmayı İncele
Img

Ulusoy Nakliyat

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen ve misyonu haline getiren sektördeki tek firma olan Ulusoy Nakliyat olarak sektörü şekillendirmeyi...

Firmayı İncele