0_1523618174.jpg

Ofis ve Büro Taşıma

Ülkemizde taşımacılık sektörü ülkemizin ekonomik ve toplumsal alandaki hızlı gelişimine paralel olarak oldukça ivmeli bir şekilde gelişim göstermiştir. Bu durum nakliyat sektöründeki hizmetin kalitesini ve sunulan hizmetteki çeşitliliği de oldukça pozitif etkilemiş durumdadır. Geçmişte adını bile duymadığımız taşıma hizmetleri artık ülkemizde son derece profesyonel ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu farklı ve oldukça gerekli olan hizmetlerin birde ofis taşıma hizmetidir.

Ofis Taşıma Fiyatlarımızı Düşürdük!

Ofis taşıma konusunda farklı firmalardan alacağınız fiyat teklifleri içerisinde çok yüksek fiyatlar görebilir ve bu firmaların kaliteli hizmet sunduğunu düşünebilirsiniz. Ancak firmamız sunduğu fiyat uygunluğu ve yüksek kalite ile sizlere en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktadır. Bütçe dostu teklifler ve en iyi hizmet ayrıcalığını görmek istediğinizde sizde bizi arayabilir ve ofisinizi güvenle emanet edebilirsiniz.

Birçok kişi ofis taşıma hizmetinin basit ve kolay bir hizmet olduğunu düşünebilmektedir. Ama göründüğünden çok farklı olarak oldukça zor ve dikkat gerektiren bir hizmettir. Diğer taşıma hizmetlerine göre önemi de fazladır. Çünkü artık ülkemizin ekonomik büyüklüğünde firmalarımız hem yurt içinde hem de yurt dışında oldukça aktif bir hale gelmiştir. Bu durumda daha büyük ofis ihtiyacı olduğundan dolayı taşınma ihtiyaçları da artmış durumdadır. 

Sigortalı İşyeri Taşıma

Hızlı ve kaliteli bir iş yeri taşıma için planlarımız dâhilinde gerekli personel ve araç sayımızı fazlasıyla hazır bulundurmaktayız. Çünkü taşınma esnasında olması muhtemel arıza ve sakatlıklardan dolayı taşınmanın etkilenmemesi ve size söz verdiğimiz zaman zarfında iş yerlerinizi taşınması için her zaman yedek personel ve cihazlarımız bulunmaktadır. Sunduğumuz İşyeri taşıma hizmetinin her aşaması en güvenilir sigorta şirketlerine sigortalatılmaktadır.

Sorunsuz Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Ofis taşıma hizmeti sunan firmamız kaliteli, hızlı ve sorunsuz bir taşımacılık için gerekli tüm ekipman, personel ve cihazlara sahip durumdadır. Bilindiği gibi ofis taşıma hizmetinin en önemli noktası hızdır. Çünkü taşıma esnasında bile bu ofisler hala çalışmaya devam etmektedir. Ve bir günde bile çok büyük meblağlarda parasal hareketler olabilmektedir. Zamanında taşınamayan firmaları oldukça zor durumda bırakabilecektir.

Hızlı taşıma hizmetinin yanında sorunsuz taşıma hizmeti de oldukça önemlidir. Çünkü bu ofislerde bir sürü evrak, dosya ve bilgisayar gibi şirketler için oldukça önemli eşyaların taşınması yapılacağından dolayı taşıma esnasında bu eşyaların başına gelebilecek herhangi bir zarar ya da herhangi bir evrakın kaybolması şirketi oldukça zor durumlara düşürebilmektedir. Bundan dolayı hatasız ve hızlı bir taşıma hizmeti ofis taşımacılığının olmazsa olmazları arasındadır.

Tecrübeli Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Tecrübeli bir ofis taşıma hizmeti oldukça önemlidir. Çünkü bu hizmette hataya asla yer yoktur. Zaten normal taşıma hizmetlerinden farklım olarak özellikle ofislerdeki eşyaların ve evrakların kaybolmadan taşınması için özel üretim evrak taşıma ve ambalajlama ekipmanları kullanılmaktadır.

Bu ekipmanlar sayesinde tekrar tüm evraklar aynı şekilde yeni yerlerine konabilmektedir. Yine özellikle bilgisayar gibi değerli ve önemli eşyalar olduğu için bu eşyaların sökülmesi ve kurulması konusunda uzman personellerimiz tarafında köpüklü ambalajlarla taşınmaktadır. Böylece oldukça zor olan ofis taşıma hizmeti sorunsuz ve olabildiğince hızlı olarak yapılmaktadır.

Ofis Taşımacılığı İçin Gerekli Donanımlar

Firmamız ofis taşımacılığı için her türlü teknik ve ekipman donanımına sahip durumdadır. Evrak ve dosyaların karışmaması ya da kaybolmaması için özel torbalarda taşınması, masa ve ofiste kullanılan elektronik araçların zarar görmemesi için özenle ve özel taşıma kutularında taşınması ve hızlı ve seri taşımacılık için yeteri kadar personel temini de dâhil her türlü hizmeti sunmaktayız. Ayrıca ofislerinizin taşınmadan önce görevlendirdiğimiz personeller ekspertiz çalışması yaparak taşınma işleminin sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesi adına planlamaları yapmaktadır. Böylece sorunsuz ve en süt seviyede ofis taşımacığı hizmetini sunmuş olmaktayız.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Aşağıdaki Firmalardan Size Uygun Teklif Alarak Kolayca Taşınabilirsiniz.

Img

Deltaş Nakliyat

Deltaş asansörlü taşımacılık Ankara’da 1975 yılında taşımacılık faaliyetlerine başlayan firmamız  evden eve nakliyat sektöründe faaliyetlerini devam ettirmiştir...

Firmayı İncele
Img

Özdinç Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetlerinde, müşterilerine yüksek hizmet kalite standardı ile güvenli ve hızlı hizmet verebilmek için için yatırımlarını sağlamlaştıran...

Firmayı İncele
Img

Yüce Kaya Nakliyat

1993 yılında kurulan YüceKaya Nakliyat bugün Türkiye’nin en yenilikçi ve dinamik taşımacılık firmasıdır. Yeni ve yüksek model araçlarımız ile Türkiye’nin her...

Firmayı İncele
Img

Ulusoy Nakliyat

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen ve misyonu haline getiren sektördeki tek firma olan Ulusoy Nakliyat olarak sektörü şekillendirmeyi...

Firmayı İncele