0_1523618396.jpg

Eşya depolama firmaları ülkemizde bu hizmetin yaygınlaşması ve profesyonel bir şekilde ayrı bir iş kolu olarak görülmesi ile beraber oldukça yaygınlaşmıştır. Firmamız ise sektörde uzun yılların birikimi tecrübesi ve dünya standartlarındaki depoları ile fark yaratmaktadır. Kaliteli ve yüksek standartlı bir hizmet sağlamak için firmaların sahip olması gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise güvenlik konusudur.

Eşyalarınızı bir süreliğine depolayarak farklı yerlere gitme gibi bir isteğiniz mi var ya da sizin için anlamı büyük olan eşyalarınızı güvence altına mı almak istiyorsunuz? Eşya depolama hizmeti ile yanınızda olacak olan adresimizden eşyalarınızı güvenle saklayabilecek depolama hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel bir hizmet sunan adresimiz tarafından size sunulacak olan bu hizmet sayesinde eşyalarınız her zaman güvende olacağı gibi eşyalarınız özenli ve güvenli bir şekilde saklanacaktır. Adresten alıp depolayarak başka bir zamanda yine adrese teslim edecek olan firmamızdan alacağınız hizmet ile eşyalarınız güvende olacak.

Sigortalı Depolama Hizmeti!

Eşyalarınızı depomuza vermeniz halinde her biri güvenli bir şekilde konteynırlarda saklanacaktır. Eşyalarınızı sigortalı bir şekilde depolayacağımız gibi her müşterimiz için farklı bir konteynır kullandığımız için eşyalarınızın karışma ihtimali de olmayacaktır. Ayrıca eşyalarınızı depoladığımız konteynırın anahtarları da sizde olacağından dolayı hiçbir güvenlik sorunu yaşamayacaksınız. Eşya depolama konusunda uzman olan adresimizden sizde sorunsuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Eşyalarınız Emin Ellerde!

Piyasada yeni kurulan ve daha birçok yönden oldukça eksik durumda olan firmalar sizlere farklı sözler vermektedir. Kimileri çok ucuz fiyatlar sunarken kimileride olmayan ama sırf sizleri ikna edebilmek için varmış gibi gösterilen hizmetlerle onları tercih etmenizi sağlamaya çalışmaktadırlar. Firmamız sunduğu komple ve sorunsuz hizmetle size olası en uygun fiyatı sunacağının sözünü vermektedir. Ve hem güvenlik olsun, hem depoların konforu olsun hem de sigorta gibi ekstra hizmetler olsun firmamızda hepsi belgeli bir şekilde sunulmaktadır.

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları bakımında tüm müşterilerimize en uygun fiyatları sunmaktayız. Ülkemizde son yıllarda yaygın olarak kullanılmaya başlanan eşya depola hizmeti sayesinde evinizde fazla yer kaplayan eşyalarınız için firmamızın güvenli depoların yer kiralayabilirsiniz. Böylece yaşam alanlarınız daha defan ve geniş olurken değerli eşyalarınızda depolarımızda güvenle saklanmaktadır.

 Firmamız tarafından sunulan bu hizmette eşyalarınızın her türlü güvenliği ve sigortalanma işlemleri yapılmaktadır. 7 gün 24 güvenlik kameraları ile özel güvenlik görevlileri tarafından korunan depolarımız aynı zamanda yangın ve diğer sorunlar için her türlü önlem alınmıştır. Depolarımızda en son teknolojik havalandırma sistemleri de bulunmaktadır. Yani eşyalarınız depolarımızda ne kadar kalırsa kalsın en iyi şekilde korunmakta ve muhafaza edilmektedir.

En Uygun Eşya Depolama Fiyatları

Firmamız eşya depolama fiyatları konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Ve fiyatlar belirli kriterlere göre belirlenmektedir. Buradaki en önemli iki kriter depoların büyüklüğü ve eşyalarınızın depolarımızda kalma süresidir. İlk kriterde metre kare cinsinden fiyatlarımız bulunmaktadır. Ne kadar büyük depo kiralarsanız ücreti de o oranda artacaktır. Ayrıca eşyalarınızın depolarımızda kalma süreleri de fiyatları etkilemektedir. Fakat tüm bu kriterle ışığında ve sunduğumuz profesyonel ve kaliteli eşya depolama hizmeti ışığında size en uygun fiyatları sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Tabi depolarınıza ulaşmak için gerekli güvenlik prosedürlerimize geçmeniz gerekmektedir. Çünkü eşyalarınız bizim emanetimizdir. Ve emanetlerinizi koruma konusunda oldukça özenli ve profesyonel bir şekilde hareket etmekteyiz.  Güvenlik prosedürlerimiz ise uluslar arası standartlarda olup maksimum güvenlik üzerine planlanmaktadır. Gerek sunduğumuz yüksek kalitede ve güvenlikteki hizmetimizle gerekse eşya depolama fiyatları bakımından en uygun seçeneklerimizle sizlerin her zaman hizmetinizdeyiz. Depolarımız ulaşım olarak da oldukça uygun mesafelerde olduğundan dolayı rahatlıkla ulaşma imkânınız bulunmaktadır.

Sorunsuz Depolama!

Eşya depolama konusunda alanında tanınmış olan adresimizde çalışan personellerimizin her biri güvenilir ve en iyi hizmeti sunma gayreti içerisinde olan kişilerden oluşmaktadır. Akıllı eşya depolama sistemine sahip olan firmamızdan alacağınız her türlü hizmet karşılığında ise uygun fiyatlı bir ücret ödeyeceksiniz. Maddi açıdan bütçenizi zorlamayacak olan hizmetlerimiz ve güler yüzlü hizmetimiz için sizleri de adresimizde bekliyor olacağız.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Aşağıdaki Firmalardan Size Uygun Teklif Alarak Kolayca Taşınabilirsiniz.

Img

Deltaş Nakliyat

Deltaş asansörlü taşımacılık Ankara’da 1975 yılında taşımacılık faaliyetlerine başlayan firmamız  evden eve nakliyat sektöründe faaliyetlerini devam ettirmiştir...

Firmayı İncele
Img

Özdinç Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetlerinde, müşterilerine yüksek hizmet kalite standardı ile güvenli ve hızlı hizmet verebilmek için için yatırımlarını sağlamlaştıran...

Firmayı İncele
Img

Yüce Kaya Nakliyat

1993 yılında kurulan YüceKaya Nakliyat bugün Türkiye’nin en yenilikçi ve dinamik taşımacılık firmasıdır. Yeni ve yüksek model araçlarımız ile Türkiye’nin her...

Firmayı İncele
Img

Ulusoy Nakliyat

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen ve misyonu haline getiren sektördeki tek firma olan Ulusoy Nakliyat olarak sektörü şekillendirmeyi...

Firmayı İncele