0_1522865891.jpg

Asansörlü Nakliyat

Yapılacak kontrollerin ardından belirlenecek olan şekilde yapılacak olan asansörlü nakliyat çalışmalarımız özellikle binalarda merdiven boşluğunun dar olması veya asansörün bulunmaması gibi farklı nedenlerden dolayı tercih edilmektedir. Binaya dışarıdan yaklaştırılacak olan asansör sistemi ile yapılacak olan taşıma işlemleri sorun yaşanmadan eşyaların güvenli bir şekilde dışarı çıkartılmasını sağlamaktadır.

Profesyonel ekibimiz tarafından yapılacak olan çalışmalar sorunsuz şekilde taşıma işlemlerinin tamamlanmasını sağlamaktadır. Asansör sistemiyle güvenli şekilde yapılacak olan işlemler daha kısa sürede eşyaların binanın dış cephesinden dışarı çıkartılmasını sağlamaktadır. İlk aşamada ekibimiz tarafından yapılacak olan kontrollerin ardından en uygun ambalaj seçenekleriyle eşyaların paketlenmesi sağlanmaktadır. Yapılacak çalışmaların profesyonel şekilde yapılması özellikle taşıma işlemi sırasında sorun yaşanmamasını sağlamaktadır.

Yüksek katlardan eşyaları aşağı indirmek ve taşındığınız yeni ev için eşyaları yeniden yüksek bir kata çıkarmak gibi bir işle uğraşmak yerine asansörlü nakliyat kolaylığına ne dersiniz? Ufak bir evden daha büyük bir eve taşınmak ya da mahalle değişikliği nedeniyle evinizi taşıyacaksanız ya da şehir dışında farklı bir noktaya taşınmanız gerekiyorsa size her zaman profesyonel hizmet sunacak olan adresimizden asansörlü nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Hem zaman kaybı yaşamayacağınız hem de insan gücünden tasarruf edeceğiniz bu yöntem ile rahat bir nefes alabilirsiniz.

Asansörlü Sistemlerde Son Teknoloji!

Asansörlü nakliyat hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerimiz için en son teknoloji ile üretilmiş asansörlü sistemler kullanmaktadır. Bu sistemler sayesinde yüksek katlardan eşyalarınız güvenle aşağı indiği gibi yüksek katlardaki evlerinize de aynı şekilde güvenle çıkarılabilmektedir. Eşyalarınız bu sistem sayesinde herhangi bir hasar almadığı gibi dar apartman koridorları nedeniyle yaşayacağınız eşya taşıma sorunları ya da ağırlık taşımaktan dolayı bozulan asansörlerle de uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Profesyonel Adres!

Eşyalarınızı taşırken büyük bir özen gösterecek olan profesyonel ekibimiz yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyimle sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışacaktır. Kullanmış olduğumuz asansör sistemlerinde de herhangi bir sorun olmayacağı gibi eşyalarınızın kaybolma gibi bir durumu da olmayacaktır. Klasik ev taşıma yöntemlerinin yanı sıra işinizi kolaylaştıracak olan asansörlü nakliyat sisteminden faydalanmak isterseniz bizi arayabilir ve uygun fiyat garantisinden yararlanabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Asansör sistemiyle dışarıdan yapılacak olan nakliyat çalışmaları için belirlenmiş olan fiyat seçenekleri özellikle yapılacak incelemeler sonucunda hesaplanmaktadır. En uygun fiyat seçenekleri üzerinden hizmet almak isteyenler firmamız ile iletişime geçerek yapacakları görüşmelerin ardından detaylı bilgi elde edebilirler. Pek çok farklı ayrıntıya dikkat edilerek yapılan hesaplama işlemleri üzerinden fiyat seçenekleri belirlenmektedir.

Geniş hizmet alanımız ile asansörlü nakliyat hizmeti için yapmış olduğumuz çalışmalar doğrultusunda müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet vermekteyiz. Kesintisiz şekilde sürdürmüş olduğumuz çalışmalarımızdan yararlanmak istediğiniz her durumda firmamız ile iletişime geçerek taleplerinizi iletebilirsiniz. Belirtmiş olduğunuz adrese ulaşacak ekibimiz gerekli çalışmaları itinalı bir şekilde yapmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Aşağıdaki Firmalardan Size Uygun Teklif Alarak Kolayca Taşınabilirsiniz.

Img

Deltaş Nakliyat

Deltaş asansörlü taşımacılık Ankara’da 1975 yılında taşımacılık faaliyetlerine başlayan firmamız  evden eve nakliyat sektöründe faaliyetlerini devam ettirmiştir...

Firmayı İncele
Img

Özdinç Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetlerinde, müşterilerine yüksek hizmet kalite standardı ile güvenli ve hızlı hizmet verebilmek için için yatırımlarını sağlamlaştıran...

Firmayı İncele
Img

Yüce Kaya Nakliyat

1993 yılında kurulan YüceKaya Nakliyat bugün Türkiye’nin en yenilikçi ve dinamik taşımacılık firmasıdır. Yeni ve yüksek model araçlarımız ile Türkiye’nin her...

Firmayı İncele
Img

Ulusoy Nakliyat

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen ve misyonu haline getiren sektördeki tek firma olan Ulusoy Nakliyat olarak sektörü şekillendirmeyi...

Firmayı İncele